Pascale geeft dansles aan alle leeftijden. Klassiek, modern, kinderdans, spitzen. Aandachtspunten in de lessen van Pascale de la Fuente in zowel de klassieke- en moderne lessen zijn, de muzikaliteit en de energie van de beweging en het bewustmaken van de organische verbinding van dans. Het zoeken van de ‘flow’ van de beweging is belangrijk om de sensatie van dans te ervaren. Deze aspecten vindt Pascale de la Fuente essentieel en belangrijke focuspunten in haar lessen.
geboren: 25-08-66 Paramaribo Suriname
opleidingen:
• Theaterschool AHK te Amsterdam
werkervaring:
Pascale de la Fuente heeft klassieke dans,moderne dans en kinderdanslessen gegeven aan amateurs,professionals en dansstudenten.(o.a.de Hogeschool v/d Kunsten,Crea Amsterdam Scholen in de Kunst Amersfoort). Zij is choreografe van moderne theaterdansstukken.
Pascale de la Fuente heeft jarenlang gewerkt als moderne danseres en in avondvullende producties gedanst van hedendaagse choreografen (o.a Het Nationale Toneel, Iris Lammertsma,Yoka van Brummelen,Tatiana de la Fuente).
e-mail:


